Nyaralás utazás itthon: Amiben csalódtunk... (fórum)

Egészségügyi prevenciós lehetőségeink orvosokkal : egeszsegcentrumunk@citromail.hu

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2079 fő
  • Képek - 2252 db
  • Videók - 562 db
  • Blogbejegyzések - 375 db
  • Fórumtémák - 202 db
  • Linkek - 139 db

Üdvözlettel,

Nyaralás utazás vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Egészségügyi prevenciós lehetőségeink orvosokkal : egeszsegcentrumunk@citromail.hu

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2079 fő
  • Képek - 2252 db
  • Videók - 562 db
  • Blogbejegyzések - 375 db
  • Fórumtémák - 202 db
  • Linkek - 139 db

Üdvözlettel,

Nyaralás utazás vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Egészségügyi prevenciós lehetőségeink orvosokkal : egeszsegcentrumunk@citromail.hu

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2079 fő
  • Képek - 2252 db
  • Videók - 562 db
  • Blogbejegyzések - 375 db
  • Fórumtémák - 202 db
  • Linkek - 139 db

Üdvözlettel,

Nyaralás utazás vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Egészségügyi prevenciós lehetőségeink orvosokkal : egeszsegcentrumunk@citromail.hu

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

  • Tagok - 2079 fő
  • Képek - 2252 db
  • Videók - 562 db
  • Blogbejegyzések - 375 db
  • Fórumtémák - 202 db
  • Linkek - 139 db

Üdvözlettel,

Nyaralás utazás vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Amiben csalódtunk...

Ezt a témát Vincze virág indította 18 éve

Ha volt olyan nyaralásod, szállásod stb., amiben hatalmasat csalódtál, írd meg!

Hozzászólások eddig: 15

Új hozzászólás

A hozzászólás hossza legfeljebb háromezer karakter lehet

Ez egy válasz üzenetére. mégsem

Hozzászólások

Király Péter üzente 17 éve

Egész évben a legolcsóbb repjegy Tenerifére és Gran Canáriára.
Jelenleg: (márciusban) 100.000.- Huf, reptéri illetékkel, biztositással, Bp.-ről. Tel: 06706033555 skype: thepret , email: merovingi@citromail.hu , blogom: www.tenerife.blog.hu

Válasz

Banó Józsefné üzente 17 éve

Én is kellemesen csalódtam. Törökországban voltam, Alanyában. Kedvesek, készségesek voltak a szállodai alkalmazottak. Légkondis szoba, félpanziós ellátás. A bazársoron sem voltak tolakodóak az eladók. Ha vásárolni akartunk, akkor kellett alkudni is, mert akkor nem voltál komoly vevő, ha nem alkudsz. Én ha tehetném, minden évben elmennék.

Válasz

Terjék Tünde üzente 18 éve

Nagyon jókat írtok! :) Jó olvasni kritikákat is, alig várom, hogy valaki hazatérjen az idei nyaralásából és írjon! Szóval írjatok!!!!!

Válasz

Kerényi Boglárka üzente 18 éve

Szia Tiffan! Ha van néhány érdekes képed, töltsd föl nekünk! :)

Válasz

Tiffán Zsolt üzente 18 éve

Én nagyon sokat csalódtam az utazásaim során. Az is igaz, hogy sok helyen jártam, úgyhogy a felsorolás most nem azt jelenti, hogy minden helyet utálok :).
Csalódtam Tunéziában, nagyon arab ország, nekem ez nem volt pihenés. Mindenhol a lehúzás, folyamatosan figyelnem kell mindenre, én ezt nem szeretem. A szállásunkon első este vacsorától távozva ordítva rohant utánunk a pincér, hogy nem fizettünk a kancsó vízért, ami ki volt rakva az asztalunkra. Kb ez volt egész héten. Érdekes, hogy nekünk Egyiptomban nem volt ilyen rossz, talán ott már eleve fel voltunk készülve.
Csalódtam Baliban, nekem egyáltalán nem jött be, pedig Dél-Kelet Ázsia a legkedvesebb uticélunk. Nekünk olyan semmilyen nem volt, főleg Kambodzsához, Vietnámhoz, Laoshoz képest. Biztos nem segített az sem, hogy ételmérgezést kaptam (óvakodjatok az avokádó-juice-tól :) ), vagy hogy egy majom ellopta a fényképezőnket :).
Csalódtam kissé a Seychelles szigetekben, szintén nem nagy szám vagy csak túl jó a híre. Mi arra számítottunk, hogy egy természetközeli, trópusi paradicsomba csöppenünk. Ehhez képest természetileg átlagos, de egyébként szép helyre érkeztünk, ahol minden baromi drága és a helyiek távolságtartóak.
Érdekes, hogy valaki felhozta Velencét, nekem az egyik kedvenc helyem (hozzáteszem, hogy Olaszországban még egyszer sem csalódtam, pedig több, mint tucatszor jártam ott). Karnevál idején szeirntem verhetetlen.

Válasz

Maros Cecília üzente 18 éve

:) hivatásosan nem. de imádok utazni, szoktam szervezni ezt-azt.... :)

Válasz

Terjék Tünde üzente 18 éve

Hát most, hogy felhoztátok Velencét... Nekem nagyon tetszett, jó időnk is volt, de elég volt. Direkt oda azt hiszem már nem terveznék utat.

Válasz

Vincze virág üzente 18 éve

Cili, ez az út jó lehetett! Hogyhogy vittél csoportot? Idegenvezető vagy?

Válasz

Maros Cecília üzente 18 éve

Szia! Nem velem voltál véletlenük Velencében? :) Vittem egy csoportot kb. három éve, a rendőrök kerékbilincset akartak tenni a buszra (persze az olaszok hanyagsága miatt), az utasokkal dobattam össze a büntetést. Gondolhatod... Az eső persze zuhogott végig, ami még csak haggyán, a szél is fújt. A csoport egésze már rég a buszon volt, mikor én visszakompoztam Velencébe, hogy összeszedjem (szétfagyva) a nemlétező maradék embereket. Ja, hazafelé ónos eső esett, muszáj volt pokrócokat pakolni a busz kereke alá, hogy kanyarodni tudjunk. A sofőr sírt! Utolag jó móka volt, de többet nem kérek a Velencei Karneválból!!!!! :)

Válasz

Ugrás a(z) oldalra

Ez történt a közösségben:

warson dane írta 3 napja a(z) 2026台灣加熱菸挑選指南:操作與選購 fórumtémában:

Great insights and practical tips. I learned something new from ...

Oliver Jame írta 4 napja a(z) geometry dash world fórumtémában:

Play Arrow Puzzle - https://arrowspuzzle.org/ ...

Oliver Jame írta 4 napja a(z) 韓國 TEREA 煙彈推薦口味,找到最適合你的風格 fórumtémában:

Block Blast Unblocked - https://blockblast-unblocked.io...

Oliver Jame írta 4 napja a(z) Papa's Freezeria: The Ultimate Guide to the Delicious Ice Cream Game blogbejegyzéshez:

Block Blast Unblocked - https://blockblast-unblocked...

Natali Jacobs írta 4 napja a(z) How to add MetaMask Extension on Safari and Firefox? fórumtémában:

This guide is super helpful for anyone looking to get their ...

ajjii aijo írta 5 napja a(z) Geometry Dash SubZero fórumtémában:

Calculate exactly how much of your bonus, commission, or ...

ajjii aijo írta 5 napja a(z) Geometry Dash SubZero fórumtémában:

Download the latest official version of HappyMod. All ...

bevis jason írta 6 napja a(z) How to add MetaMask Extension on Safari and Firefox? fórumtémában:

I admire how Cute Games combine simplicity with charm,...

jwnpfkacm qkpcm írta 6 napja a(z) Duck Life Game: A Duckling Adventure fórumtémában:

合利他命EX ...

Emily Wilson írta 1 hete a(z) 從 ILUMA 換到 HiTASTE F2?二回機讓你升級有感的理由 fórumtémában:

Music plays a very crucial role in expressing human emotions. ...

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu